

















Ducky One 3 Yellow Mini keyboard Gaming USB German
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Ducky
- Κωδικός: WLONONWCRPS15
- Βάρος(kg): 0.95kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 33.90cm x 15.90cm x 5.20cm
- EAN: 4711281560171
186,70€
Χωρίς ΦΠΑ: 150,57€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable keyboard height | Yes |
| Anti-ghosting | Yes |
| Backlight | Yes |
| Backlight type | RGB LED |
| Connectivity technology | Wired |
| Detachable cable | Yes |
| Device interface | USB |
| Guarantee | G024M |
| Island-style keyboard | No |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 310 x 110 x 40 mm |
| Keyboard form factor | Mini |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| Keyboard key switch technology | Cherry MX Clear |
| Keyboard language | German |
| Keyboard style | Straight |
| Keyboard weight | 593 g |
| Mouse included | No |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Numeric keypad | No |
| Pointing device | No |
| Polling rate | 1000 Hz |
| Power source type | USB |
| Product colour | Yellow |
| Recommended usage | Gaming |
| Rollover | 6-key/N-key rollover |
| USB connector type | USB Type-A, USB Type-C |
| Windows keys | Yes |
