





























ThunderX3 TC5 Air Tech Universal gaming chair Padded seat Black, Yellow
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: THUNDERX3
- Κωδικός: WLONONWCRPRSH
- Βάρος(kg): 25.09kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 83.70cm x 70.40cm x 34.50cm
- EAN: 4710562756494
295,34€
Χωρίς ΦΠΑ: 238,18€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable armrest | Yes |
| Adjustable backrest | Yes |
| Armrest | Yes |
| Armrest adjustment type | 3D armrest |
| Armrest height (max) | 78 cm |
| Armrest height (min) | 61 cm |
| Armrest type | Hard armrest |
| Armrest width | 66 cm |
| Backrest angle range | 90 - 135 |
| Backrest colour | Black Yellow |
| Backrest height | 83 cm |
| Backrest type | Padded backrest |
| Backrest width | 56 cm |
| Base colour | Black |
| Base material | Steel |
| Castor wheels | Yes |
| Cover material | Faux leather |
| Depth | 700 mm |
| Foam density | High density |
| Frame material | Steel |
| Gaming platforms supported | Universal |
| Gas lift class | 4 |
| Gas lift height (max) | 10 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height (max) | 135 cm |
| Height (min) | 125 cm |
| Maximum user weight | 150 kg |
| Mechanism type | Butterfly mechanism |
| Number of wheels | 5 wheel(s) |
| Package depth | 840 mm |
| Package gross weight | 25.5 kg |
| Package height | 330 mm |
| Package width | 680 mm |
| Pattern | Carbon fibre |
| Product type | Universal gaming chair |
| Products per intermodal container (20ft) | 144 pc(s) |
| Products per intermodal container (40ft, HC) | 350 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Racing wheel/flight stand included | No |
| Recommended weight | 125 kg |
| Rocking angle | 3 - 18 |
| Rocking function | Yes |
| Seat colour | Black Yellow |
| Seat depth | 54 cm |
| Seat height (max) | 57 cm |
| Seat height (min) | 47 cm |
| Seat type | Padded seat |
| Seat width | 54 cm |
| Weight | 21.5 kg |
| Wheel diameter | 6.5 cm |
| Wheel material | Nylon |
| Width | 660 mm |
