

















Playseat Trophy - Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: PLAYSEAT
- Κωδικός: WLONONWCRAAX8
- Βάρος(kg): 16.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 140.00cm x 58.00cm x 100.00cm
- EAN: 8717496872975
962,86€
Χωρίς ΦΠΑ: 776,50€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable armrest | No |
| Adjustable pedal plate | Yes |
| Adjustable seat height | Yes |
| Adjustable steering wheel height | Yes |
| Armrest | No |
| Assembly required | Yes |
| Backrest colour | Black |
| Backrest type | Upholstered backrest |
| Base colour | Black |
| Country of origin | China |
| Depth | 1400 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 9401390000 |
| Height (max) | 100 cm |
| Master (outer) case gross weight | 22 kg |
| Package depth | 800 mm |
| Package height | 285 mm |
| Package weight | 22.5 kg |
| Package width | 600 mm |
| Pallet gross height | 180 cm |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet gross weight | 229 kg |
| Pallet gross width | 80 cm |
| Product type | Universal gaming chair |
| Products per intermodal container (20ft) | 205 pc(s) |
| Products per intermodal container (40ft, HC) | 500 pc(s) |
| Products per pallet layer | 10 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Racing wheel/flight stand included | Yes |
| Seat colour | Black |
| Seat type | Upholstered seat |
| Shipping (inner) case height | 27.5 cm |
| Shipping (inner) case length | 79 cm |
| Shipping (inner) case width | 59 cm |
| Theme | Racing |
| Warnings | Avoid sudden movements when sitting on the chair to avoid falls. Keep away from sources of open flame and high temperatures. Do not use the chair in a manner incompatible with its intended use. |
| Weight | 16 kg |
| Width | 580 mm |
