































Corsair HS80 RGB Headset Wireless Head-band Gaming White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Corsair
- Κωδικός: WLONONWCRAJXR
- Βάρος(kg): 0.95kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.00cm x 13.40cm x 25.30cm
- EAN: 840006635192
212,44€
Χωρίς ΦΠΑ: 171,32€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | Multicolour |
| Battery operated | Yes |
| Charging source | USB |
| Connectivity technology | Wireless |
| Continuous audio playback time | 20 h |
| Control type | Buttons, Rotary |
| Control unit type | On-ear control unit |
| Driver unit | 5 cm |
| Ear coupling | Circumaural |
| Folding microphone | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85183000 |
| Headphone frequency | 20 - 40000 Hz |
| Headphone sensitivity | 116 dB |
| Headset type | Binaural |
| Impedance | 32000 |
| LED indicators | Yes |
| Microphone direction type | Omnidirectional |
| Microphone frequency | 100 - 10000 Hz |
| Microphone input impedance | 2200 |
| Microphone mute | Yes |
| Microphone sensitivity | -40 dB |
| Microphone type | Boom |
| On/off switch | Yes |
| Operating keys | Volume + Volume - |
| Product colour | White |
| Product type | Headset |
| Quantity | 1 |
| Receiver included | Yes |
| Recommended usage | Gaming |
| USB connectivity | Yes |
| Virtual surround | Yes |
| Virtual surround technology | Dolby Atmos |
| Volume control | Rotary |
| Warranty card | Yes |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 370 g |
| Wireless range | 18 m |
