





















Thrustmaster TCA Quadrant Airbus Edition Black, Blue Flight Sim PC
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Thrustmaster
- Κωδικός: WLONONWCRAG18
- Βάρος(kg): 0.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 5.00cm x 13.00cm
- EAN: 3362932915553
187,19€
Χωρίς ΦΠΑ: 150,96€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buttons quantity | 16 |
| Country of origin | China |
| Depth | 145 mm |
| Device type | Flight Sim |
| Ergonomic grip | Yes |
| Ergonomic triggers | Yes |
| Gaming platforms supported | PC |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 8471607000 |
| Height | 85 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Black Blue |
| Weight | 530 g |
| Width | 255 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 8 Windows 10 |
