





















Thrustmaster TCA Quadrant Add-On Airbus Edition Black, Blue Flight Sim PC
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Thrustmaster
- Κωδικός: WLONONWCRAYI9
- Βάρος(kg): 1.19kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 31.20cm x 23.50cm x 16.40cm
- EAN: 3362932915683
171,37€
Χωρίς ΦΠΑ: 138,20€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 235 mm |
| Device type | Flight Sim |
| Ergonomic grip | Yes |
| Ergonomic triggers | Yes |
| Gaming platforms supported | PC |
| Guarantee | F024M |
| Harmonized System (HS) code | 8471607000 |
| Height | 130 mm |
| Manual | Yes |
| Package depth | 290 mm |
| Package height | 200 mm |
| Package weight | 530 g |
| Package width | 140 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Black Blue |
| User guide | Yes |
| Weight | 530 g |
| Width | 50 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 8 Windows 10 |
