









Thrustmaster T598X Black USB Steering wheel + Pedals Analogue / Digital PC, Xbox
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Thrustmaster
- Κωδικός: WLONONWCROYJB
- Βάρος(kg): 6.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 32.00cm x 28.00cm x 30.00cm
- EAN: 3362934403409
669,86€
Χωρίς ΦΠΑ: 540,21€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cables included | AC USB |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 280 mm |
| Device interface | USB |
| Device type | Steering wheel + Pedals |
| Drive type | Direct drive |
| Gaming control technology | Analogue / Digital |
| Gaming platforms supported | Xbox PC |
| Guarantee | G024M |
| Height | 320 mm |
| Housing material | Metal |
| Package type | Box |
| Packaging content | 1 x T598 servo base 1 x Sportcar wheel add-on 1 x Raceline Pedals LTE 2 x carpet grips 1 x clamping system 1 x 98 W power supply 1 x AC power cable 1 x USB cable 1 x pedal set cable 1 x Torx wrench to adjust pedals Instruction manual and warranty informat |
| Plug and Play | Yes |
| Power source | AC |
| Power supply included | Yes |
| Product colour | Black |
| Reflex vibration | Yes |
| Steering wheel weight | 811 g |
| Weight | 6.4 kg |
| Width | 300 mm |
