









Thrustmaster T98 Ferrari 296 GTS Black USB Steering wheel + Pedals Analogue / Digital PC, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Thrustmaster
- Κωδικός: WLONONWCROWZS
- Βάρος(kg): 2.79kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 35.00cm x 31.00cm x 28.00cm
- EAN: 3362934404062
169,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 136,87€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C Phone (RJ-12) |
| Compatibility | - Forza Horizon 5 - Forza Motorsport - The Crew Motorfest - EA SPORTS F1 25 - EA SPORTS WRC - TEST DRIVE UNLIMITED Solar Crown - FARMING SIMULATOR 25 |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 245 mm |
| Device interface | USB |
| Device type | Steering wheel + Pedals |
| Gaming control function buttons | Menu button Directional buttons Handbrake button Share button View button |
| Gaming control technology | Analogue / Digital |
| Gaming platforms supported | Xbox Series X PC Xbox One Xbox Series S |
| Guarantee | G024M |
| Height | 250 mm |
| Product colour | Black |
| Steering wheel rotation angle | 240 |
| Warranty card | Yes |
| Weight | 1.29 kg |
| Width | 255 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 11 Enterprise Windows 11 x64 Windows 10 Education x64 Windows 11 Enterprise x64 Windows 11 Pro Windows 10 Home Windows 11 Windows 10 Enterprise Windows 10 Home x64 Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 x64 W |
