

















Thrustmaster ESWAP X2 H.E Black USB Gamepad Analogue / Digital PC, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Thrustmaster
- Κωδικός: WLONONWCROWDO
- Βάρος(kg): 0.63kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 7.00cm x 19.00cm
- EAN: 3362934404369
264,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 213,49€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Analog thumbsticks | Yes |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 120 mm |
| Detachable control elements | Yes |
| Device interface | USB |
| Device type | Gamepad |
| Gaming control function buttons | Menu button Share button View button |
| Gaming control technology | Analogue / Digital |
| Gaming platforms supported | Xbox One PC Xbox Series X Xbox Series S |
| Guarantee | G024M |
| Height | 60 mm |
| Interchangeable design | Yes |
| Power source | Cable |
| Product colour | Black |
| Programmable buttons | Yes |
| Shoulder buttons | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| Weight | 300 g |
| Width | 160 mm |
