



HPE External 2.0m (6ft) Mini-SAS HD 4x to Mini-SAS HD 4x Cable
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: High Peak
- Κωδικός: WLONONWCREKMS
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.50cm x 10.00cm x 42.00cm
- EAN: 4948382998361
116,98€
Χωρίς ΦΠΑ: 94,34€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable length | 2 m |
| Depth | 406.4 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 85.9 mm |
| Weight | 200 g |
| Weight (imperial) | 0.2 kg (0.44 lbs) |
| Width | 301.8 mm |
