





Sony PlayStation 5 Slim 1TB SSD White, Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Sony
- Κωδικός: KSLSONPS50074
- Βάρος(kg): 5.05kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.00cm x 43.00cm x 35.50cm
- EAN: 711719022503
775,63€
Χωρίς ΦΠΑ: 625,51€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bluetooth | Yes |
| Built-in optical drive | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Graphics processor family | AMD RDNA 2 |
| Graphics processor frequency | 2230 MHz |
| Guarantee | F012M |
| HD type | 4K Ultra HD |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Internal memory type | GDDR6 |
| Internal storage capacity | 1 TB |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Number of controllers | 2 |
| Number of controllers supported (max) | 2 |
| Parental control | Yes |
| Platform | PlayStation 5 |
| Processor cores | 8 |
| Processor frequency | 3.5 GHz |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor model | AMD Ryzen Zen 2 |
| Product colour | Black White |
| Storage media | SSD |
| Warnings | Do not open the console housing. Avoid contact with water. Keep away from children. |
| Wi-Fi | Yes |
