





Sony PlayStation 5 PRO 2TB
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Sony
- Κωδικός: KSLSONPS50077
- Βάρος(kg): 5.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 46.70cm x 18.00cm x 35.30cm
- EAN: 711719024125
1.230,46€
Χωρίς ΦΠΑ: 992,31€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10 100 1000 Mbit/s |
| Graphics card memory type | GDDR6 |
| Graphics processor family | AMD RDNA 3.0 |
| Graphics processor frequency | 2800 MHz |
| Guarantee | F012M |
| HD type | 4K UHD |
| HDMI ports quantity | 1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Internal memory type | GDDR6 |
| Internal storage capacity | 2 TB |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Number of USB 3.2 Gen 1 ports | 1 |
| Platform | PlayStation 5 Pro |
| Processor cores | 8 |
| Processor frequency | 3.5 3.85 GHz |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor model | AMD Ryzen Zen 2 |
| Product colour | White Black |
| Ray tracing acceleration | Yes |
| Recommended gender | Boy/Girl |
| RJ-45 ports quantity | 1 |
| Storage media | SSD |
| Supported video modes | 4K 8K |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| Virtual Reality (VR) ready | Yes |
| Warnings | Keep away from children. Do not open the console housing. Avoid contact with water. |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
