



Microsoft Xbox Series X 1 TB Wi-Fi White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Microsoft
- Κωδικός: WLONONWCROZUS
- Βάρος(kg): 0.01kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.50cm x 37.50cm x 25.00cm
- EAN: 0196388363803
915,77€
Χωρίς ΦΠΑ: 738,53€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio decoders | DTS 5.1 Dolby Digital 5.1 Dolby TrueHD |
| Audio formats supported | PCM |
| Built-in optical drive | No |
| Depth | 151 mm |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10 100 1000 Mbit/s |
| Game controllers included | Gamepad |
| Graphics processor | AMD Radeon |
| Graphics processor frequency | 1825 MHz |
| Graphics processor performance | 12 TFLOPS |
| Guarantee | G024M |
| HD type | 8K Ultra HD |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Height | 301 mm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Internal memory | 16000 MB |
| Internal memory type | GDDR6 |
| Internal storage capacity | 1 TB |
| Number of gamepads included | 1 |
| Platform | Xbox Series X |
| Processor cores | 8 |
| Processor frequency | 3.6 GHz |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor model | AMD Ryzen Zen 2 |
| Product colour | White |
| Storage media | SSD |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| Weight | 4.4 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Width | 151 mm |
