















Console Switch Lite Coral 10004208
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: NINTENDO
- Κωδικός: WLONONWCROOZH
- Βάρος(kg): 2.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.20cm x 8.60cm x 11.20cm
- EAN: 0045496453176
315,43€
Χωρίς ΦΠΑ: 254,38€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Analog thumbsticks | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Battery capacity | 3570 mAh |
| Battery life (max) | 7 h |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 4.1 |
| Built-in camera | No |
| Built-in memory capacity | 32 GB |
| Built-in optical drive | No |
| Card reader integrated | Yes |
| Charging time | 3 h |
| Compatible memory cards | MicroSDXC MicroSD (TransFlash) MicroSDHC |
| Depth | 13.9 mm |
| Display | LCD |
| Display diagonal | 14 cm (5.5") |
| Display resolution | 1280 x 720 pixels |
| Gaming control function buttons | D-pad |
| Gaming control technology | Analogue / Digital |
| Graphics processor | NVIDIA Tegra |
| Guarantee | F024M |
| Gyroscope | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 95045000 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Headphone outputs | 1 |
| Height | 91.1 mm |
| Maximum memory card size | 2 TB |
| Motion sensor | Yes |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 C |
| Package depth | 85 mm |
| Package height | 115 mm |
| Package weight | 598 g |
| Package width | 225 mm |
| Platform | Nintendo Switch Lite |
| Processor frequency | 768 MHz |
| Product colour | Coral |
| Second display | No |
| Shoulder buttons | Yes |
| Touchscreen | Yes |
| Touchscreen type | Capacitive |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB port | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 9 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 2.5 W |
| Video game included | No |
| Volume control | Buttons |
| Weight | 450 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11a 802.11b 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Width | 208 mm |
