





















Sony DualSense V2 Purple Bluetooth/USB Gamepad Analogue / Digital PlayStation 5
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Sony
- Κωδικός: WLONONWCROZE1
- Βάρος(kg): 0.43kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.00cm x 20.00cm x 20.00cm
- EAN: 0711719575993
129,65€
Χωρίς ΦΠΑ: 104,56€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Accelerometer | Yes |
| Analog thumbsticks | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in touchpad | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| Depth | 106 mm |
| Device interface | Bluetooth/USB |
| Device type | Gamepad |
| Gaming control function buttons | Home button D-pad Share button Options button |
| Gaming control technology | Analogue / Digital |
| Gaming platforms supported | PlayStation 5 |
| Guarantee | G024M |
| Gyroscope | Yes |
| Headphone out | Yes |
| Height | 66 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Purple |
| Reflex vibration | Yes |
| Shoulder buttons | Yes |
| Weight | 280 g |
| Width | 160 mm |
