

















Thrustmaster | Steering Wheel Ferrari 458 Spider Racing Wheel | Black/Red
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Thrustmaster
- Κωδικός: WLONONWCRALWP
- Βάρος(kg): 3.76kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 31.50cm x 37.00cm x 31.50cm
- EAN: 3362934401740
160,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 129,13€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 320 mm |
| Device interface | USB |
| Device type | Steering wheel + Pedals |
| Gaming control function buttons | D-pad |
| Gaming platforms supported | Xbox One |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 8471607000 |
| Height | 3.15 mm |
| Master (outer) case height | 340 mm |
| Master (outer) case length | 330 mm |
| Master (outer) case net weight | 4.4 kg |
| Master (outer) case width | 390 mm |
| Package depth | 370 mm |
| Package height | 320 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 4.4 kg |
| Package width | 320 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Black Red |
| Products per pallet | 24 pc(s) |
| Warnings | The product contains electronic components, do not disassemble or repair them yourself. Avoid the appliance coming into contact with water or other liquids, which may lead to a short circuit. The product should only be used for the purpose described in th |
| Weight | 3.96 kg |
| Width | 370 mm |
