





SONY Playstation Dualsense Controller PS5 Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Sony
- Κωδικός: KSLSONKON0065
- Βάρος(kg): 0.43kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.00cm x 20.00cm x 20.00cm
- EAN: 711719575900
91,54€
Χωρίς ΦΠΑ: 73,83€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Connectivity technology | Wireless |
| Device type | Gamepad |
| Gaming control function buttons | Menu button Start button Clear memory button Back button Turbo Turbo button D-pad Options button |
| Gaming control technology | Analogue / Digital |
| Guarantee | F012M |
| Height | 66 mm |
| Package width | 188 mm |
| Power source | Cable |
| Product colour | Black |
| Reflex vibration | Yes |
| Shooting distance | 10 m |
| Warnings | Keep out of the reach of young children. Keep away from water and moisture. Use as directed to avoid damaging the device. |
| Weight | 280 g |
| Width | 160 mm |
