











Nintendo Switch Sports Standard English Nintendo Switch
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: NINTENDO
- Κωδικός: WLONONWCRMPDJ
- Βάρος(kg): 0.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.50cm x 4.00cm x 11.00cm
- EAN: 0045496429584
89,80€
Χωρίς ΦΠΑ: 72,42€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Country of origin | Japan |
| Depth | 207 mm |
| Developer | Nintendo EPD |
| Distribution type | Physical media |
| ESRB rating | E10+ (Everyone 10+) |
| Game edition | Standard |
| Game genre | Sports |
| Game name | Nintendo Switch Sports |
| Game series | Wii Sports |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 95045000 |
| Height | 36 mm |
| Language version | English |
| Multiplayer mode | Yes |
| Multiplayer mode type | Offline Online |
| Package depth | 150 mm |
| Package height | 3600 mm |
| Package weight | 87 g |
| Package width | 11000 mm |
| PEGI rating | 7 |
| Platform | Nintendo Switch |
| Pre-order | Yes |
| Publisher | Nintendo |
| Release date (DD/MM/YYYY) | 29/04/2022 |
| Virtual Reality (VR) headset required | No |
| Weight | 1 g |
| Width | 110 mm |
