







Sony DualSense PS5 Wireless controller
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Sony
- Κωδικός: KSLSONKON0103
- Βάρος(kg): 0.46kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.00cm x 19.00cm x 19.00cm
- EAN: 711719022350
91,17€
Χωρίς ΦΠΑ: 73,53€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Accelerometer | Yes |
| Analog thumbsticks | Yes |
| Backlight colour | Multi |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in touchpad | Yes |
| Colour name | White |
| Connectivity technology | Wireless |
| Depth | 106 mm |
| Device interface | Bluetooth |
| Device type | Gamepad |
| Gaming control function buttons | D-pad Share button Options button Home button |
| Gaming control technology | Analogue / Digital |
| Gaming platforms supported | PlayStation 5 |
| Guarantee | F012M |
| Gyroscope | Yes |
| Height | 66 mm |
| LED backlight | Yes |
| Number of axis | 6 |
| Plug and Play | Yes |
| Power source | Battery |
| Product colour | White |
| Rechargeable battery | Yes |
| Reflex vibration | Yes |
| Shoulder buttons | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| Warnings | Avoid the appliance coming into contact with water or other liquids, which may lead to a short circuit. The product contains electronic components, do not disassemble or repair them yourself. The product should only be used for the purpose described in th |
| Weight | 280 g |
| Width | 160 mm |
