



























Thule Chasm TDSD305 Black duffel bag 130 L Polyester
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Thule
- Κωδικός: WLONONWCREBBA
- Βάρος(kg): 2.81kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 18.00cm x 45.00cm
- EAN: 0085854255318
197,92€
Χωρίς ΦΠΑ: 159,61€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable shoulder strap | Yes |
| Best uses | Travel |
| Closure type | Zipper |
| Country of origin | Indonesia |
| Depth | 490 mm |
| Exterior pocket | Yes |
| Exterior pockets | Side pocket |
| Gender | Unisex |
| Guarantee | G024M |
| Handle(s) | Yes |
| Height | 405 mm |
| Interior pockets | Mesh pocket |
| Master (outer) case gross weight | 11.2 kg |
| Master (outer) case height | 380 mm |
| Master (outer) case length | 458 mm |
| Master (outer) case width | 388 mm |
| Material | Polyester |
| Package depth | 175 mm |
| Package height | 490 mm |
| Package width | 205 mm |
| Product colour | Black |
| Product main colour | Black |
| Products per master (outer) case | 4 pc(s) |
| Removable shoulder strap | Yes |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Volume | 130 L |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Water-resistant | Yes |
| Weight | 2.45 kg |
| Width | 860 mm |
