



























Thule Alltrail TADP225 Faded Khaki backpack Travel backpack Polyester
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Thule
- Κωδικός: WLONONWCRPIDC
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 10.00cm x 15.00cm
- EAN: 0085854256230
166,54€
Χωρίς ΦΠΑ: 134,31€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Back ventilation | Yes |
| Backpack type | Travel backpack |
| Closure type | Zipper |
| Coloration | Monochromatic |
| Depth | 220 mm |
| Exterior pockets | Top pocket Side pocket |
| Guarantee | G024M |
| Handle(s) | Yes |
| Height | 570 mm |
| Hydration reservoir capacity | 3 L |
| Interior pockets | Key pocket Cell phone pocket Document pocket Zip pocket Hydration system compartment Wet pocket Business Card |
| Master (outer) case gross weight | 7.57 kg |
| Master (outer) case height | 300 mm |
| Master (outer) case length | 450 mm |
| Master (outer) case width | 580 mm |
| Material | Polyester |
| Notebook compartment | Yes |
| Package depth | 90 mm |
| Package height | 580 mm |
| Package width | 310 mm |
| Product main colour | Khaki |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Quantity | 1 |
| Rain cover | Yes |
| Recommended gender | Unisex |
| Shoulder strap | Yes |
| Sternum strap | Yes |
| Style | Sport |
| Tablet compartment | Yes |
| Volume | 25 L |
| Waist belt | Yes |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Weight | 1.1 kg |
| Width | 300 mm |
| Zipper pocket(s) | Yes |
