Denver PFF-1015B digital photo frame Black 25.6 cm (10.1") Touchscreen Wi-Fi
Denver PFF-1015B digital photo frame Black 25.6 cm (10.1
  • Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
  • Κατασκευαστής: denver
  • Κωδικός: WLONONWCRPR49
  • Βάρος(kg): 0.81kg
  • Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.50cm x 34.30cm x 57.60cm
  • EAN: 5706751061547
Credit module TBI Bank RO 1.0.13
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
AC input frequency50 - 60 Hz
AC input voltage100 - 240 V
Aspect ratio16:10
Built-in memoryYes
Card reader integratedYes
Compatible memory cardsMicroSD (TransFlash)
DC-in jackYes
Depth195 mm
DisplayIPS
Display brightness200 cd/m
Display diagonal25.6 cm (10.1")
Display resolution1280 x 800 pixels
Energy consumption per 1000 hours5 kWh
Energy efficiency classC
Firmware upgradeableYes
GuaranteeG024M
Headphone connectivityNo
Height20 mm
Image formats supportedJPEG
Internal storage capacity16 GB
ManualYes
Micro-USB connectorYes
Mobile app supportYes
Number of products included1 pc(s)
Package weight890 g
Power consumption (off)0.1 W
Power consumption (standby)0.1 W
Power source typeAC
Pre-installed softwareFRAMEO
Product colourBlack
TouchscreenYes
USB connector typeMicro-USB
Wi-FiYes
Width263 mm