





Denver PFF-1040LW digital photo frame Wood 25.6 cm (10.1") Touchscreen Wi-Fi
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: denver
- Κωδικός: WLONONWCRP214
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 34.50cm x 19.50cm
- EAN: 5706751088902
146,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 118,18€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| AC input voltage | 230 V |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Batteries included | No |
| Bluetooth | No |
| Built-in battery | No |
| Built-in memory | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Cables included | AC |
| Card reader integrated | Yes |
| Carrying case | No |
| Cleaning cloth | No |
| Clock function | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Country of origin | China |
| Customs product code (TARIC) | 8528590090 |
| Depth | 25 mm |
| Display | IPS |
| Display diagonal | 25.6 cm (10.1") |
| Display resolution | 1280 x 800 pixels |
| Energy consumption per 1000 hours | 5 kWh |
| Energy efficiency class | C |
| Firmware upgradeable | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Headphone connectivity | No |
| Headphones included | No |
| Height | 199 mm |
| Image formats supported | JPEG |
| Interface | USB & Wi-Fi |
| Internal storage capacity | 16 GB |
| LED backlight | No |
| Manual | Yes |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages | Finnish French Portuguese German Italian Dutch Spanish English Norwegian Polish Danish Swedish |
| Package depth | 41 mm |
| Package height | 238 mm |
| Package weight | 1 kg |
| Package width | 378 mm |
| Placement supported | Horizontal/Vertical |
| Power consumption (off) | 0.1 W |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Power source type | AC |
| Pre-installed software | Frameo |
| Product colour | Wood |
| Remote control included | No |
| Touchscreen | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| VESA mounting | No |
| Video playback | Yes |
| Wall mountable | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 710 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 281 mm |
| Wrist strap included | No |
