







Denver PFF-1023BU digital photo frame Blue 25.6 cm (10.1") Touchscreen Wi-Fi
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: denver
- Κωδικός: WLONONWCRP211
- Βάρος(kg): 0.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 34.50cm x 19.50cm
- EAN: 5706751090684
133,07€
Χωρίς ΦΠΑ: 107,31€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| AC input voltage | 230 V |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Batteries included | No |
| Bluetooth | No |
| Built-in battery | No |
| Built-in memory | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Cables included | AC |
| Card reader integrated | Yes |
| Carrying case | No |
| Cleaning cloth | No |
| Clock function | Yes |
| Country of origin | China |
| Customs product code (TARIC) | 8528590090 |
| Depth | 24 mm |
| Display | IPS |
| Display diagonal | 25.6 cm (10.1") |
| Display resolution | 1280 x 800 pixels |
| Energy consumption per 1000 hours | 5.2 kWh |
| Energy efficiency class | C |
| Firmware upgradeable | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Headphone connectivity | No |
| Headphones included | No |
| Height | 183 mm |
| Image formats supported | JPEG |
| Interface | Wi-Fi |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal storage capacity | 16 GB |
| LED backlight | No |
| Manual | Yes |
| Motion sensor | No |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages | Portuguese Spanish English Norwegian Polish German Italian Dutch Danish Finnish Swedish French |
| Package depth | 42 mm |
| Package height | 197 mm |
| Package weight | 830 g |
| Package width | 348 mm |
| Placement supported | Horizontal/Vertical |
| Playback modes | Slideshow Frame-by-frame Full screen Folder Date Rotation Random Backup selection |
| Power consumption (off) | 0.1 W |
| Power consumption (standby) | 0.1 W |
| Power source type | AC, DC |
| Pre-installed software | Frameo |
| Product colour | Blue |
| Remote control included | No |
| Slideshow | Yes |
| Touchscreen | Yes |
| VESA mounting | No |
| Video playback | Yes |
| Wall mountable | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 570 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 264 mm |
| Wrist strap included | No |