









Celestron NexStar Evolution 6 354x Black, Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Celestron
- Κωδικός: WLONONWCRDHSJ
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.50cm x 30.70cm x 27.80cm
- EAN: 0050234120906
2.584,28€
Χωρίς ΦΠΑ: 2.084,10€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bundled software | Celestron's Starry Night Special Edition Software, SkyPortal App |
| Compatible eyepieces | 40 mm 13 mm |
| Fixed aperture | 15 cm |
| Fixed focal length | 1500 mm |
| Focal ratio | 10 |
| Guarantee | G024M |
| Magnification | 354x |
| Optical tube diameter | 18.4 cm |
| Product colour | Black Grey |
| Tube type | Aluminium |
| Weight | 4.54 kg |
