











Denver DWC-8475B Compact camera 16 MP CMOS 5120 x 2880 pixels Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: denver
- Κωδικός: WLONONWCRSREB
- Βάρος(kg): 0.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.00cm x 6.00cm x 15.00cm
- EAN: 5706751092176
136,66€
Χωρίς ΦΠΑ: 110,21€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | No |
| Battery capacity | 1150 mAh |
| Battery life (max) | 1.33 h |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Camera type | Compact camera |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Depth | 54 mm |
| Digital zoom | 4x |
| Display | IPS |
| Display diagonal | 7.62 cm (3") |
| Focus adjustment | Auto |
| Guarantee | G024M |
| Height | 70 mm |
| Market segment | Consumer |
| Maximum image resolution | 5120 x 2880 pixels |
| Maximum memory card size | 128 GB |
| Megapixel (approx.) | 16 MP |
| Package depth | 125 mm |
| Package height | 70 mm |
| Package width | 150 mm |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Sensor type | CMOS |
| Tripod mounting supported | No |
| USB connector | USB Type-C |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 115 mm |
