













Fujifilm Instax Mini 99 62 x 46 mm Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Fujitsu
- Κωδικός: WLONONWCREL88
- Βάρος(kg): 0.71kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.50cm x 16.40cm x 9.00cm
- EAN: 4547410529869
249,32€
Χωρίς ΦΠΑ: 201,06€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery life (photos) | 100 pc(s) |
| Battery operated | Yes |
| Battery type | NP-70S |
| Built-in display | Yes |
| Built-in flash | Yes |
| Built-in viewfinder | Yes |
| Camera shutter type | Electronic |
| Cylindrical battery size | NP-70S |
| Depth | 117.5 mm |
| Display type | LCD |
| Fastest camera shutter speed | 1/400 s |
| Film size | 86 x 54 mm |
| Flash modes | Auto |
| Flash range | 0.3 - 2.7 m |
| Flash recharging time | 6.5 s |
| Guarantee | F024M |
| Height | 60 mm |
| Lens structure (elements/groups) | 2/2 |
| Magnification | 0.37x |
| Maximum focal length (35mm film equiv) | 60 mm |
| Normal focusing range | 0.6 - 3 m |
| Number of batteries supported | 2 |
| Picture size | 62 x 46 mm |
| Printing time (max) | 90 s |
| Product colour | Black |
| Slowest camera shutter speed | 1.8 s |
| Warnings | Store away from sources of heat and open flame. Dispose of the unused device in accordance with local regulations for the disposal of electronic equipment. Avoid exposure to direct water. |
| Weight | 340 g |
| Width | 103.5 mm |
