TV 43" LIN 43LFHD1850 SMART Full HD DVB-T2
TV 43
TV 43
  • Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
  • Κατασκευαστής: LIN
  • Κωδικός: TVALI-LCD0004
  • Βάρος(kg): 9.50kg
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
CI Slot1
Depth (with base)22,2 cm
Depth (without stand)89 mm
Digital signal format systemDVB-T2 DVB-S DVB-C DVB-S2 DVB-T
Display diagonal109.2 cm (43")
Display resolution1920 x 1080 pixels
Display technologyLED
Energy consumption (SDR) per 1000 hours42 kWh
Energy efficiency class (SDR)E
Energy efficiency scaleA to G
Ethernet LAN (RJ-45) ports1
GuaranteeF024M
HD typeFull HD
HDMI ports quantity2
HDMI version1.4a
Headphone outYes
Height (with stand)616 mm
Height (without stand)563 mm
LED backlighting typeDirect-LED
Native aspect ratio16:9
Native refresh rate60 Hz
Number of speakers2
Product colourBlack
RMS rated power2 x 10 W
Screen shapeFlat
Smart TVYes
Teletext functionYes
Tuner typeAnalog
USB ports quantity2
USB version2.0
VESA mountingYes
Web browserYes
Weight (with stand)6.2 kg
Wi-FiYes
Wi-Fi standards802.11 b/g/n
Width (with base)96.7 cm
Width (without stand)967 mm