Samsung UE32H5002FK 81.3 cm (32") HD Smart TV Wi-Fi Black
Samsung UE32H5002FK 81.3 cm (32
  • Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
  • Κατασκευαστής: Samsung
  • Κωδικός: TVASA1LCD0756
  • Βάρος(kg): 5.00kg
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
AC input frequency50/60 Hz
AC input voltage220-240 V
Adaptive soundYes
Apple AirPlay 2 supportYes
Audio output channels2.0 channels
Audio pre-selection descriptorYes
Auto power offYes
Backlight dimming technologyMicro Dimming Pro
Bezel typeVNB (Very Narrow Bezel)
BluetoothYes
Common interface (CI)Yes
Common interface Plus (CI+)Yes
Common interface Plus (CI+) version1.4
Depth (with stand)117.3 mm
Depth (without stand)72.2 mm
Digital signal format systemDVB-T2C
Display diagonal81.3 cm (32")
Display diagonal (metric)80 cm
Display resolution1366 x 768 pixels
Display technologyLED
Dynamic contrast ratio marketing nameMega Contrast
Electronic Programme Guide (EPG)Yes
Energy consumption (HDR) per 1000 hours44 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours27 kWh
Energy efficiency class (HDR)G
Energy efficiency class (SDR)F
Energy efficiency scaleA to G
Energy saving modeYes
Enhanced Audio Return Channel (eARC)Yes
Ethernet LANYes
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code2204705
GuaranteeF024M
HD typeHD
HDMI ports quantity2
Height (with stand)451.8 mm
Height (without stand)438.9 mm
High Dynamic Range (HDR) supportedYes
High Dynamic Range (HDR) technologyHigh Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)Yes
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) versionHbbTV 2.0.3
Internet TVYes
Native aspect ratio16:9
Native refresh rate60 Hz
Number of OSD languages27
Object Tracking Sound+ (OTS+)Yes
On Screen Display (OSD)Yes
Operating system installedTizen
Package depth114 mm
Package height500 mm
Package typeBox
Package weight5.1 kg
Package width800 mm
Panel mounting interface200 x 200
Picture processing technologySamsung Contrast Enhancer
Power consumption (standby)0.5 W
Power consumption (typical)27 W
Product colourBlack
Remote control includedYes
Remote control typeTM1240A
RF ports quantity3
RMS rated power10 W
Samsung technologies (AV/TV)Samsung TV Plus Q-Symphony
Screen shapeFlat
Smart TVYes
Sound mirroringYes
Stand depth11.7 cm
Stand width61.1 cm
Tuner typeAnalog & digital
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity1
VESA mountingYes
Web browserYes
Weight (with stand)3.8 kg
Weight (without stand)3.8 kg
Wi-FiYes
Wi-Fi standardsWi-Fi 5 (802.11ac)
Width (with stand)733.2 mm
Width (without stand)733.2 mm