Samsung UE32F6002FK 81.3 cm (32") Full HD Smart TV Wi-Fi Black
Samsung UE32F6002FK 81.3 cm (32
  • Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
  • Κατασκευαστής: Samsung
  • Κωδικός: TVASA1LCD0798
  • Βάρος(kg): 5.00kg
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
AC input frequency50/60 Hz
AC input voltage220 - 240 V
Adaptive soundYes
Audio output channels2.0 channels
Backlight dimming technologyMicro Dimming Pro
Bezel type3 Bezel-less
BluetoothYes
Cables includedAC
Common interface (CI)Yes
Common interface Plus (CI+)Yes
Common interface Plus (CI+) version1.4
Consumer Electronics Control (CEC)Anynet+
Depth (with stand)117.3 mm
Depth (without stand)73.2 mm
Desktop standYes
Digital signal format systemDVB-T2 DVB-C
Display diagonal81.3 cm (32")
Display diagonal (metric)80 cm
Display resolution1920 x 1080 pixels
Display technologyLED
Dynamic contrast ratio marketing nameMega Contrast
Electronic Programme Guide (EPG)Yes
Energy consumption (HDR) per 1000 hours50 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours27 kWh
Energy efficiency class (HDR)G
Energy efficiency class (SDR)F
Enhanced Audio Return Channel (eARC)Yes
Ethernet LANYes
Ethernet LAN (RJ-45) ports1
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code2204698
Game featuresGaming Hub
GuaranteeF024M
HD typeFull HD
HDMI ports quantity2
Height (with stand)451.5 mm
Height (without stand)438.7 mm
High Dynamic Range (HDR) supportedYes
High Dynamic Range (HDR) technologyHigh Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)Yes
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version2.0.3
Internet TVYes
Native aspect ratio16:10
Native refresh rate60 Hz
Number of speakers2
Operating system installedTizen
Package depth114 mm
Package height500 mm
Package weight5.2 kg
Package width800 mm
Panel mounting interface200 x 200 mm
PC in (D-Sub)No
Picture processing technologySamsung Contrast Enhancer Hyper Real
Power consumption (standby)0.5 W
Power consumption (typical)27.4 W
Product colourBlack
Remote control includedYes
RF ports quantity2
RMS rated power10 W
Samsung technologies (AV/TV)Built-in SmartThings Hub Samsung TV Plus Gaming Hub Q-Symphony
Screen shapeFlat
Smart TVYes
SmartThings app supportYes
Stand colourBlack
Tuner typeAnalog & digital
USB 2.0 ports quantity1
VESA mountingYes
Web browserYes
Weight (with stand)3.9 kg
Weight (without stand)3.8 kg
Wi-FiYes
Wi-Fi standardsWi-Fi 5 (802.11ac)
Width (with stand)732.9 mm
Width (without stand)732.9 mm