

















































Samsung The Frame QE43LS03FAU 109.2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Samsung
- Κωδικός: TVASA1LCD0794
- Βάρος(kg): 15.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.00cm x 107.50cm x 68.00cm
- EAN: 8806097110965
763,44€
Χωρίς ΦΠΑ: 615,67€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Adaptive sound | Yes |
| AI Upscale | Yes |
| Ambient mode | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| Apple AirPlay 2 support | Yes |
| Audio decoders | Dolby Atmos |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| Auto channel search | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Backlight dimming technology | Supreme UHD Dimming |
| Bezel type | VNB (Very Narrow Bezel) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Cables included | AC |
| Common interface (CI) | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Common interface Plus (CI+) version | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Depth (with stand) | 196.8 mm |
| Depth (without stand) | 24.9 mm |
| Desktop stand | Yes |
| Digital audio optical out | 1 |
| Digital signal format system | DVB-T2 DVB-C DVB-S2 |
| Display diagonal | 109.2 cm (43") |
| Display diagonal (metric) | 108 cm |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display technology | QLED |
| Eco sensor | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Yes |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 114 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 52 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy saving mode | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2204827 |
| Game features | Auto Low Latency Mode (ALLM), Dynamic Black EQ, Game Motion Plus, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Surround Sound |
| Game mode | Yes |
| Guarantee | F024M |
| HD type | 4K Ultra HD |
| HDMI ports quantity | 4 |
| Height (with stand) | 591.9 mm |
| Height (without stand) | 557.8 mm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) Quantum HDR Filmmaker Mode |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version | 2.0.4 |
| Image gallery | Yes |
| Internet TV | Yes |
| Introduction year | 2025 |
| LED backlight | Yes |
| LED backlighting type | Dual LED |
| Motion interpolation technology | Motion Xcelerator |
| Mounting kit | Yes |
| Multi View | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Native refresh rate | 50 Hz |
| Number of OSD languages | 28 |
| Number of speakers | 2 |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Operating system installed | Tizen |
| Package depth | 165 mm |
| Package height | 677 mm |
| Package weight | 15.5 kg |
| Package width | 1087 mm |
| Panel mounting interface | 200 x 200 |
| PC in (D-Sub) | No |
| Picture processing technology | NQ4 AI Gen 2 Processor |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 52 W |
| Product colour | Black |
| Remote control included | Yes |
| RF ports quantity | 3 |
| RMS rated power | 20 W |
| Samsung technologies (AV/TV) | AI Auto Game Mode Matte Display Art Mode Samsung TV Plus Q-Symphony EyeComfort Mode Object Tracking Sound Lite Karaoke Mode One Connect Box 4K AI Upscaling Smart Calibration Pro Wide Viewing Angle Samsung SmartThings Modern Frame Design & Bezel Adaptive S |
| Screen shape | Flat |
| Smart TV | Yes |
| SmartThings app support | Yes |
| Sound mirroring | Yes |
| Stand colour | Black |
| Stand depth | 19.7 cm |
| Stand type | Legs stand |
| Stand width | 67.8 cm |
| Subtitles function | Yes |
| Tap view | Yes |
| Tuner type | Analog & digital |
| TV initiate mirroring | Yes |
| TV key support | Yes |
| TV sound to mobile device | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 3 |
| VESA mounting | Yes |
| Voice guide | Yes |
| Warnings | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord. The product may contain small parts, keep out of reach of children. The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of |
| Web browser | Yes |
| Weight (with stand) | 8.9 kg |
| Weight (without stand) | 8.6 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Width (with stand) | 969.5 mm |
| Width (without stand) | 969.5 mm |
| Works with the Google Assistant | Yes |
