Samsung QE32LS03CBU 81.3 cm (32") Full HD Smart TV Wi-Fi Black
Samsung QE32LS03CBU 81.3 cm (32
  • Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
  • Κατασκευαστής: Samsung
  • Κωδικός: TVASA1LCD0582
  • Βάρος(kg): 7.80kg
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
AC input frequency50 - 60 Hz
AC input voltage220-240 V
Adaptive soundYes
Audio output channels2.0 channels
Audio Return Channel (ARC)Yes
Auto power offYes
BluetoothYes
Bluetooth version5.2
Common interface (CI)Yes
Common interface Plus (CI+)Yes
Common interface Plus (CI+) version1.4
Consumer Electronics Control (CEC)Anynet+
Depth (with stand)143.3 mm
Depth (without stand)25.5 mm
Digital audio optical out1
Digital signal format systemDVB-T2 DVB-C DVB-S2
Display diagonal81.3 cm (32")
Display diagonal (metric)80 cm
Display number of colours1 billion colours
Display resolution1920 x 1080 pixels
Display technologyQLED
Dynamic contrast ratio marketing nameMega Contrast
E-manualYes
Electronic Programme Guide (EPG)Yes
Energy consumption (HDR) per 1000 hours49 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours27 kWh
Energy efficiency class (HDR)G
Energy efficiency class (SDR)F
Energy efficiency scaleA to G
Energy saving modeYes
Ethernet LANNo
Far-field voice interactionNo
GuaranteeF024M
HD typeFull HD
HDMI ports quantity2
Height (with stand)451.9 mm
Height (without stand)426.8 mm
High Dynamic Range (HDR) supportedYes
High Dynamic Range (HDR) technologyHigh Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) Filmmaker Mode
Internet TVYes
Introduction year2023
Multiroom audio technologySamsung Multiroom Link
Native aspect ratio16:9
Native refresh rate50 Hz
Number of speakers2
Object Tracking Sound+ (OTS+)Yes
On Screen Display (OSD)Yes
Operating system installedTizen
Package depth119 mm
Package height507 mm
Package weight7.8 kg
Package width815 mm
Picture processing technologySamsung Contrast Enhancer
Power consumption (max)55 W
Power consumption (standby)0.5 W
Power consumption (typical)27.4 W
Product colourBlack
Q-SymphonyYes
Remote control includedYes
Remote control typeTM2361E
RF ports quantity1
RMS rated power20 W
Samsung technologies (AV/TV)Micro Dimming Pro
Screen shapeFlat
Smart TVYes
SmartThings app supportYes
Sound mirroringYes
Stand colourBlack
Stand depth14.3 cm
Stand width59.1 cm
Subtitles functionYes
Tap viewYes
Teletext functionYes
TimeshiftYes
Tuner typeAnalog & digital
TV sound to mobile deviceYes
Universal guideYes
USB 2.0 ports quantity2
VESA mountingNo
Video appsSamsung TV Plus
Voice guideYes
Web browserYes
Weight (with stand)5.2 kg
Weight (without stand)5.1 kg
Wi-FiYes
Wi-Fi standardsWi-Fi 5 (802.11ac)
Width (with stand)727.3 mm
Width (without stand)727.3 mm