Philips 43PFS5500/12 TV 109.2 cm (43") Full HD Titan OS Black
Philips 43PFS5500/12 TV 109.2 cm (43
  • Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
  • Κατασκευαστής: Philips
  • Κωδικός: TVAPHILCD0347
  • Βάρος(kg): 8.50kg
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
AC input frequency50/ 60 Hz
AC input voltage100 - 240 V
Analog signal format systemPAL SECAM
Audio decodersDolby Audio
Audio formats supportedWMA MP3 AAC WAV
Audio Return Channel (ARC)Yes
Auto channel searchYes
BluetoothNo
Cables includedAC
Common interface (CI)Yes
Common interface Plus (CI+)Yes
Depth (with stand)218 mm
Depth (without stand)87 mm
Desktop standYes
Digital audio optical out1
Digital signal format systemDVB-T DVB-C DVB-S2 DVB-S DVB-T2 HD DVB-T HD DVB-T2
Display diagonal109.2 cm (43")
Display diagonal (metric)108 cm
Display resolution1920 x 1080 pixels
Display technologyLCD
Energy consumption (SDR) per 1000 hours41 kWh
Energy efficiency class (SDR)E
Energy efficiency scaleA to G
Ethernet LANNo
GuaranteeF024M
HD typeFull HD
HDMI ports quantity2
Headphone outputs1
Height (with stand)584 mm
Height (without stand)564 mm
High Dynamic Range (HDR) supportedYes
Image formats supportedJPEG GIF PNG BMP
LED backlightYes
Native aspect ratio16:9
Native refresh rate60 Hz
Number of speakers2
Operating system installedTitan OS
Package depth133 mm
Package height650 mm
Package weight8.83 kg
Package width1045 mm
Panel mounting interface100 x 200
Power consumption (standby)0.5 W
Product colourBlack
Programming period8 day(s)
Remote control includedYes
RMS rated power2 x 8 W
Screen shapeFlat
Smart TVYes
Subtitle formats supportedSRT SMI SSA SUB AAS TXT
Subtitles functionYes
Tuner typeAnalog & digital
USB 2.0 ports quantity1
VESA mountingYes
Video formats supportedAVC H.264 HEVC MPEG4 MPEG1 MPEG2
Weight (with stand)6.21 kg
Weight (without stand)6.1 kg
Wi-FiNo
Width (with stand)956 mm
Width (without stand)956 mm