LIN 40LFHD1200 SMART TV 40" Full HD DVB-T2
LIN 40LFHD1200 SMART TV 40
LIN 40LFHD1200 SMART TV 40
LIN 40LFHD1200 SMART TV 40
LIN 40LFHD1200 SMART TV 40
LIN 40LFHD1200 SMART TV 40
LIN 40LFHD1200 SMART TV 40
LIN 40LFHD1200 SMART TV 40
LIN 40LFHD1200 SMART TV 40
LIN 40LFHD1200 SMART TV 40
LIN 40LFHD1200 SMART TV 40
LIN 40LFHD1200 SMART TV 40
LIN 40LFHD1200 SMART TV 40
  • Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
  • Κατασκευαστής: LIN
  • Κωδικός: TVALI-LCD0003
  • Βάρος(kg): 7.85kg
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
CI Slot1
Depth (with base)21,8 cm
Depth (without stand)85 mm
Digital signal format systemDVB-T DVB-S DVB-C DVB-S2 DVB-T2
Display diagonal101.6 cm (40")
Display resolution1920 x 1080 pixels
Display technologyLED
Energy consumption (SDR) per 1000 hours36 kWh
Energy efficiency class (SDR)E
Energy efficiency scaleA to G
Ethernet LAN (RJ-45) ports1
GuaranteeF024M
HD typeFull HD
HDMI ports quantity2
Headphone outYes
Height (with stand)574 mm
Height (without stand)520.6 mm
LED backlighting typeDirect-LED
Native aspect ratio16:9
Native refresh rate50 Hz
Number of speakers2
Product colourBlack
RMS rated power16 W
Screen shapeFlat
Smart TVYes
Teletext functionYes
Tuner typeAnalog
USB ports quantity2
VESA mountingYes
Web browserYes
Weight (with stand)6.2 kg
Weight (without stand)6 kg
Wi-FiYes
Width (with base)90.6 cm
Width (without stand)905.7 mm