LIN 24LHDD06 HD Ready DVB-T2 Black
  • Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
  • Κατασκευαστής: LIN
  • Κωδικός: TVALI-LCD0007
  • Βάρος(kg): 3.34kg
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Aspect ratio16:9
BluetoothNo
Brightness200 cd/m
Component video (YPbPr/YCbCr) in1
Composite video in1
Contrast ratio3000:1
Depth165 mm
Depth (without stand)78.4 mm
Desktop standYes
Display diagonal61 cm (24")
Display resolution1366 x 768 pixels
Display technologyLCD
Energy consumption (SDR) per 1000 hours23 kWh
Energy efficiency class (SDR)F
Energy efficiency scaleA to G
Ethernet LANNo
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code1044512
GuaranteeF024M
HD typeHD
Headphone outYes
Height367 mm
Height (without stand)341 mm
Internet TVNo
LED backlightYes
Number of speakers2
Output power2 3 W (4 )
PC in (D-Sub)No
Power consumption (max)23 W
Power consumption (standby)0.5 W
Product colourBlack
Remote control includedYes
Remote control typeIR
Response time9.5 ms
Smart TVNo
Surround soundNo
Viewing angle178
Weight (with stand)3.1 kg
Wi-FiNo
Width556 mm