LG OLED evo AI OLED77C51LA TV 195.6 cm (77") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
LG OLED evo AI OLED77C51LA TV 195.6 cm (77
  • Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
  • Κατασκευαστής: LG
  • Κωδικός: TVALG-LCD0692
  • Βάρος(kg): 35.50kg
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
AC input frequency50/60 Hz
AC input voltage100 - 240 V
AI UpscaleYes
AMD FreeSyncYes
AMD FreeSync typeFreeSync Premium
Apple AirPlay 2 supportYes
Audio decodersDolby Digital Dolby Atmos
Audio formats supportedAC3 MP2 MP3 HE-AAC AC4 EAC3 WMA PCM AAC apt-X
Audio output channels2.2 channels
Auto channel searchYes
Automatic brightness controlYes
Backlight dimming technologyPixel Dimming
BluetoothYes
Bluetooth version5.3
Cables includedAC
Common interface (CI)Yes
Consumer Electronics Control (CEC)SimpLink
Depth (with stand)267 mm
Depth (without stand)47.1 mm
Digital audio optical out1
Digital signal format systemDVB-T DVB-S DVB-T2 DVB-C DVB-S2
Display diagonal195.6 cm (77")
Display diagonal (metric)195 cm
Display refresh rates supported144 Hz
Display resolution3840 x 2160 pixels
Display technologyOLED evo
Energy consumption (HDR) per 1000 hours326 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours125 kWh
Energy efficiency class (HDR)G
Energy efficiency class (SDR)F
Energy efficiency scaleA to G
Enhanced Audio Return Channel (eARC)Yes
Ethernet LANYes
Ethernet LAN (RJ-45) ports1
Game modeYes
GuaranteeF024M
HD type4K Ultra HD
HDMI ports quantity4
Height (with stand)1035 mm
Height (without stand)982 mm
High Dynamic Range (HDR) supportedYes
Internet TVYes
Introduction year2025
LED backlightYes
Motion interpolation technologyOLED Motion
Multi ViewYes
Native aspect ratio16:9
Native refresh rate120 Hz
Number of tuners1 tuner(s)
NVIDIA G-SYNCYes
NVIDIA G-SYNC typeG-SYNC
Operating system installedWebOS
Operating system version25
Package depth228 mm
Package height1130 mm
Package weight38.5 kg
Package width1879 mm
Panel mounting interface300 x 200
PC in (D-Sub)No
Picture processing technologyLG AI Picture Pro
Picture processor9 Gen 8 AI Processor 4K
Power consumption (standby)0.5 W
Power supply typeInternal
Product colourBlack
Remote control includedYes
Remote control typeMagic Remote MR25GA
Response time0.1 ms
RF connector typeF, IEC
RF ports quantity2
RMS rated power40 W
Screen shapeFlat
Smart TVYes
Smartphone/tablet remote supportYes
Sound modesAI Acoustic Tuning AI Sound Pro Clear Voice Pro
Stand depth26.7 cm
Stand typeCenter stand
Stand width52 cm
Tuner typeAnalog & digital
TV Sound Mode ShareYes
USB 2.0 ports quantity3
USB recordingYes
VESA mountingYes
Voice controlYes
Warranty period5 year(s)
Web browserYes
Weight (with stand)27.1 kg
Weight (without stand)23.5 kg
Wi-FiYes
Wi-Fi standards802.11b 802.11g Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n)
Width (with stand)1711 mm
Width (without stand)1711 mm