LG NanoCell AI 43NANO81A3A TV 109.2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
LG NanoCell AI 43NANO81A3A TV 109.2 cm (43
  • Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
  • Κατασκευαστής: LG
  • Κωδικός: TVALG-LCD0701
  • Βάρος(kg): 12.50kg
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
4K Ultra HD upscalingYes
AC input frequency50/60 Hz
AC input voltage100-240 V
Apple AirPlay 2 supportYes
Audio decodersDolby Digital
Audio output channels2.0 channels
Audio Return Channel (ARC)Yes
Basic hotel modeYes
BluetoothYes
Bluetooth profilesA2DP
Bluetooth version5.1
Built-in subwooferNo
Cables includedAC
Common interface (CI)Yes
Common interface Plus (CI+)Yes
Common interface Plus (CI+) version1.4
Consumer Electronics Control (CEC)SimpLink
Depth (with stand)249 mm
Depth (without stand)57.1 mm
Desktop standYes
Digital audio optical out1
Digital signal format systemDVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
Display diagonal109.2 cm (43")
Display diagonal (metric)108 cm
Display resolution3840 x 2160 pixels
Display technologyNanoCell
DVD playerNo
Electronic Programme Guide (EPG)Yes
Energy consumption (HDR) per 1000 hours83 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours54 kWh
Energy efficiency class (HDR)G
Energy efficiency class (SDR)G
Energy efficiency scaleA to G
Energy saving modeYes
Enhanced Audio Return Channel (eARC)Yes
Ethernet LANYes
Ethernet LAN (RJ-45) ports1
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code2226964
Frameless designYes
Game featuresAuto Low Latency Mode (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variable Refresh Rate (VRR)
Game modeYes
GuaranteeF024M
HD type4K Ultra HD
HDMI ports quantity3
HDMI version2.1
Height (with stand)629 mm
Height (without stand)564 mm
High Dynamic Range (HDR) supportedYes
Hotel modeNo
Internet TVYes
Introduction year2025
LED backlighting typeDirect-LED
Multi ViewYes
Native aspect ratio16:9
Native refresh rate60 Hz
Number of OSD languages38
Number of speakers2
On Screen Display (OSD)Yes
Operating system installedWebOS
Operating system version25
Package depth187 mm
Package height660 mm
Package weight12.4 kg
Package width1075 mm
Panel mounting interface200 x 200
PC in (D-Sub)No
Picture-in-PictureNo
Power consumption (standby)0.5 W
Processor cores4
Product colourBlack
Programming period8 day(s)
Remote control includedYes
RF ports quantity2
RMS rated power20 W
Screen shapeFlat
Smart TVYes
Smartphone/tablet remote supportYes
Sound modesAI Sound Pro Clear Voice Pro
Soundbar includedNo
Stand depth24.9 cm
Stand width73.9 cm
Subtitles functionYes
Teletext functionYes
Tuner typeAnalog & digital
USB 2.0 ports quantity2
USB recordingNo
VESA mountingYes
Video formats supportedHEVC/H.265 AV1 VP9
Voice guideYes
Web browserYes
Weight (with stand)10 kg
Weight (without stand)8.9 kg
Wi-FiYes
Wi-Fi standardsWi-Fi 5 (802.11ac)
Width (with stand)967 mm
Width (without stand)967 mm