



















LG 49UH5Q-E Signage Display Digital signage flat panel 124.5 cm (49") LCD Wi-Fi 500 cd/m 4K Ultra HD Black WebOS
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LG
- Κωδικός: TVALG-LCD0761
- Βάρος(kg): 14.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 14.00cm x 121.50cm x 75.00cm
- EAN: 8806096540695
908,13€
Χωρίς ΦΠΑ: 732,36€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Bezel width (bottom) | 1.14 cm |
| Bezel width (side) | 1.14 cm |
| Bezel width (top) | 1.14 cm |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Compliance certificates | CE KC Federal Communications Commission (FCC) |
| Contrast ratio (dynamic) | 1000000:1 |
| Contrast ratio (typical) | 1100:1 |
| Depth (with stand) | 142 mm |
| Display brightness | 500 cd/m |
| Display depth | 29.7 mm |
| Display diagonal | 124.5 cm (49") |
| Display height | 635.5 mm |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display technology | LCD |
| Display weight | 11.4 kg |
| Display width | 1104.3 mm |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DVI port | No |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 86.5 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Guarantee | F024M |
| HD type | 4K Ultra HD |
| HDCP version | 1.4/2.2 |
| HDMI ports quantity | 3 |
| Heat dissipation | 283 BTU/h |
| Heat dissipation (max) | 457 BTU/h |
| Height (with stand) | 742 mm |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | eMMC |
| LED backlight | Yes |
| LED backlighting type | Edge-LED |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| Number of built-in speakers | 2 |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages | German Traditional Chinese Simplified Chinese Finnish French Korean Polish Russian Czech Arabic Portuguese Italian Dutch English Norwegian Japanese Swedish Turkish Spanish Greek Danish |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Operating system installed | WebOS |
| Operating system version | 8.0 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Package weight | 14.2 kg |
| Panel mounting interface | 300 x 300 mm |
| Panel type | IPS |
| Placement supported | Indoor |
| Power consumption (max) | 134 W |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 83 W |
| Power supply type | Internal |
| Product colour | Black |
| Product design | Digital signage flat panel |
| Purpose | Universal |
| Rated lifetime | 50000 h |
| RMS rated power | 20 W |
| RS-232C | Yes |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR ErP |
| Touchscreen | No |
| USB port | Yes |
| USB ports quantity | 2 |
| USB version | 2.0 |
| VESA mounting | Yes |
| Weight (with stand) | 14.2 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Width (with stand) | 1215 mm |
