LG 32LQ63806LC TV 81.3 cm (32") Full HD Smart TV Wi-Fi White
LG 32LQ63806LC TV 81.3 cm (32
LG 32LQ63806LC TV 81.3 cm (32
LG 32LQ63806LC TV 81.3 cm (32
LG 32LQ63806LC TV 81.3 cm (32
LG 32LQ63806LC TV 81.3 cm (32
LG 32LQ63806LC TV 81.3 cm (32
LG 32LQ63806LC TV 81.3 cm (32
LG 32LQ63806LC TV 81.3 cm (32
LG 32LQ63806LC TV 81.3 cm (32
LG 32LQ63806LC TV 81.3 cm (32
LG 32LQ63806LC TV 81.3 cm (32
LG 32LQ63806LC TV 81.3 cm (32
LG 32LQ63806LC TV 81.3 cm (32
LG 32LQ63806LC TV 81.3 cm (32
LG 32LQ63806LC TV 81.3 cm (32
LG 32LQ63806LC TV 81.3 cm (32
LG 32LQ63806LC TV 81.3 cm (32
LG 32LQ63806LC TV 81.3 cm (32
  • Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
  • Κατασκευαστής: LG
  • Κωδικός: TVALG-LCD0499
  • Βάρος(kg): 5.90kg
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Audio decodersDolby Digital
BluetoothYes
Bluetooth version5.0
Depth (with stand)180 mm
Depth (without stand)82.9 mm
Digital audio optical out1
Digital signal format systemDVB-T2 DVB-C DVB-S2
Display diagonal81.3 cm (32")
Display diagonal (metric)80 cm
Display resolution1920 x 1080 pixels
Display technologyLED
Energy consumption (HDR) per 1000 hours40 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours27 kWh
Energy efficiency class (HDR)G
Energy efficiency class (SDR)F
Energy efficiency scaleA to G
GuaranteeF024M
Harmonized System (HS) code85287280
HD typeFull HD
HDMI ports quantity2
HDMI version1.4
Height (with stand)464 mm
Height (without stand)437 mm
High Dynamic Range (HDR) supportedYes
High Dynamic Range (HDR) technologyHybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro)
Internet TVYes
Native refresh rate50 Hz
Number of speakers2
Operating system installedWeb OS
Operating system version22
Panel mounting interface200 x 200 mm
PC in (D-Sub)No
Product colourWhite
RMS rated power10 W
Screen shapeFlat
Smart TVYes
Stand colourWhite
Tuner typeDigital
USB 2.0 ports quantity1
USB recordingYes
VESA mountingYes
Voice controlYes
Web browserYes
Weight (with stand)4.7 kg
Weight (without stand)4.65 kg
Wi-FiYes
Width (with stand)736 mm
Width (without stand)736 mm