



























Techly Telescopic Ceiling Support up to 1.6m LED TV LCD 23-42" ICA-CPLB 922L
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: TECHly
- Κωδικός: WLONONWCRAFJY
- Βάρος(kg): 4.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 94.00cm x 32.50cm x 16.20cm
- EAN: 8054529020614
311,54€
Χωρίς ΦΠΑ: 251,24€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Anti-theft function | No |
| Built-in spirit level | No |
| Depth | 226 mm |
| Distance to the wall (max) | 156 cm |
| Distance to the wall (min) | 106 cm |
| Guarantee | F024M |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Height | 1673 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Housing material | Steel |
| Maximum screen size | 106.7 cm (42") |
| Maximum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Maximum weight capacity | 50 kg |
| Minimum screen size | 58.4 cm (23") |
| Minimum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Mounting kit | Yes |
| Mounting type | Ceiling |
| Number of displays supported | 1 |
| Panel mounting interface | 200 x 100 200 x 200 mm 100 x 100 mm |
| Product colour | Black |
| Swivel angle | 180 |
| Swivel angle range | 180 - 180 |
| Tilt angle range | -25 - 0 |
| Warnings | Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling. Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. Ensure that the holder is mounted on the correct wall/desk according to the manufact |
| Warranty period | 10 year(s) |
| Weight | 7.77 kg |
| Width | 226 mm |
