







ONKRON TS2811E 3.05 m (120") Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: ONKRON
- Κωδικός: TVAONRUCH0017
- Βάρος(kg): 49.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 115.00cm x 23.00cm x 68.00cm
- EAN: 4603728440552
781,22€
Χωρίς ΦΠΑ: 630,01€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Built-in shelf | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment range | 910 - 1560 mm |
| Height adjustment type | Electric |
| Hex key included | Yes |
| Housing material | SPCC |
| Lifting speed | 24 mm/sec |
| Lockable wheels | Yes |
| Manual | Yes |
| Maximum screen size | 3.05 m (120") |
| Maximum VESA mount | 900 x 800 mm |
| Maximum weight capacity | 125 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 120 kg |
| Minimum screen size | 127 cm (50") |
| Minimum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Mounting type | Floor |
| Number of displays supported | 1 |
| Number of hex keys included | 1 |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Package depth | 620 mm |
| Package height | 265 mm |
| Package weight | 49 kg |
| Package width | 1140 mm |
| Panel mounting interface | 300 x 300 800 x 400 200 x 200 400 x 300 mm 800 x 500 600 x 200 400 x 200 100 x 100 mm 600 x 400 mm 400 x 400 300 x 200 200 x 300 200 x 400 mm 600 x 300 300 x 400 900 x 400 500 x 400 500 x 200 700 x 400 700 x 500 900 x 600 900 x 800 300 x 100 800 x 200 |
| Product colour | Black |
| Remote control included | Yes |
| Wheels | Yes |
