







ONKRON TS1552E 190.5 cm (75") Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: ONKRON
- Κωδικός: TVAONRUCH0016
- Βάρος(kg): 25.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 58.00cm x 97.00cm x 22.00cm
- EAN: 4262392441427
418,31€
Χωρίς ΦΠΑ: 337,34€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Angle of rotation | 90 |
| Built-in shelf | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment range | 950 - 1600 mm |
| Height adjustment type | Electric |
| Hex key included | Yes |
| Housing material | SPCC |
| Lifting speed | 21 mm/sec |
| Lockable wheels | Yes |
| Manual | Yes |
| Maximum screen size | 190.5 cm (75") |
| Maximum VESA mount | 600 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 70 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 65 kg |
| Minimum screen size | 109.2 cm (43") |
| Minimum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Mounting type | Floor |
| Number of displays supported | 1 |
| Number of hex keys included | 1 |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Package depth | 570 mm |
| Package height | 240 mm |
| Package weight | 25.4 kg |
| Package width | 970 mm |
| Panel mounting interface | 600 x 400 mm 400 x 400 300 x 300 500 x 400 500 x 200 600 x 200 300 x 400 200 x 300 400 x 200 200 x 200 400 x 300 mm 600 x 300 100 x 100 mm 200 x 400 mm 300 x 100 |
| Product colour | Black |
| Remote control included | Yes |
| Rotating | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -10 - 5 |
| Wheels | Yes |
