







































Neomounts FL50-525BL1 vogn med hjul -
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: NEWSTAR
- Κωδικός: WLONONWCRAKIA
- Βάρος(kg): 28.16kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.30cm x 69.00cm x 144.40cm
- EAN: 8717371440220
433,62€
Χωρίς ΦΠΑ: 349,69€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable management | Yes |
| Depth | 660 mm |
| Guarantee | F024M |
| Harmonized System (HS) code | 9403109800 |
| Height | 1500 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment type | Manual |
| Lock type | Padlock |
| Locking | Yes |
| Locking wheels | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 28.5 kg |
| Master (outer) case height | 490 mm |
| Master (outer) case length | 335 mm |
| Master (outer) case net weight | 28.5 kg |
| Master (outer) case width | 250 mm |
| Material | Steel |
| Maximum screen size | 2.18 m (86") |
| Maximum weight capacity | 76 kg |
| Maximum weight per shelf (capacity) | 10 kg |
| Minimum screen size | 139.7 cm (55") |
| Number of displays supported | 1 |
| Number of shelves | 1 shelves |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Package depth | 113 mm |
| Package height | 1444 mm |
| Package net weight | 25.5 kg |
| Package weight | 28.5 kg |
| Package width | 690 mm |
| Panel mounting interface | 600 x 300 200 x 300 mm 600 x 200 800 x 600 mm 500 x 500 mm 600 x 400 mm 400 x 400 mm 300 x 200 mm 350 x 350 100 x 100 mm 400 x 200 200 x 100 200 x 200 mm 400 x 300 mm 800 x 500 900 x 600 600 x 600 300 x 300 mm 800 x 400 mm 500 x 400 120 x 120 100 x 200 10 |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 13 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended usage | Flat panel |
| Type | Multimedia trolley |
| VESA mounting | Yes |
| Warnings | Ensure that the holder is mounted on the correct wall/desk according to the manufacturer's instructions. Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling. Do not exceed the maximum user weight recommended |
| Weight | 23.2 kg |
| Width | 1100 mm |
