









































Neomounts DS70-810BL1 Monitor arm 17-32" - gas spring - space saving - 180 -stop
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: NEWSTAR
- Κωδικός: WLONONWCRAKDH
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 32.50cm x 8.00cm x 83.00cm
- EAN: 8717371449216
192,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 155,32€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable depth | Yes |
| Angle of rotation | 360 |
| Cable management | Yes |
| Country of origin | China |
| Depth | 555 mm |
| Depth adjustment range | 0 - 490 mm |
| Desk thickness (max) | 8.5 cm |
| Desk thickness (min) | 1 cm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 7326909890 |
| Height | 615 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment range | 265 - 550 mm |
| Height adjustment type | Gas spring |
| Housing material | Steel |
| Master (outer) case gross weight | 22.3 kg |
| Master (outer) case height | 370 mm |
| Master (outer) case length | 415 mm |
| Master (outer) case net weight | 18 kg |
| Master (outer) case width | 465 mm |
| Maximum screen size | 81.3 cm (32") |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum weight capacity | 9 kg |
| Maximum weight capacity (per curved/ultra-wide display) | 9 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 9 kg |
| Minimum screen size | 43.2 cm (17") |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Minimum weight | 1 kg |
| Mounting | Clamp/Grommet |
| Mounting type | Desk |
| Number of displays supported | 1 |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Package depth | 117 mm |
| Package height | 400 mm |
| Package net weight | 3.6 kg |
| Package weight | 3.6 kg |
| Package width | 222 mm |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm 100 x 100 mm |
| Pivot angle | -180 - 180 |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 72 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rotating | Yes |
| Swivel angle range | -90 - 90 |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -45 - 45 |
| Warnings | Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling. Ensure that the holder is mounted on the correct wall/desk according to the manufacturer's instructions. Do not exceed the maximum user weight recommended |
| Weight | 3 kg |
| Width | 117 mm |
