









































Neomounts DS60-425BL2 Monitor arm 17-27" - space saving
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: NEWSTAR
- Κωδικός: WLONONWCRAKDJ
- Βάρος(kg): 3.68kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 43.00cm x 12.00cm x 37.00cm
- EAN: 8717371449841
196,94€
Χωρίς ΦΠΑ: 158,82€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Accepts padlock | No |
| Adjustable depth | Yes |
| Angle of rotation | 360 |
| Cable management | Yes |
| Clamp included | Yes |
| Clamp mount desk thickness (max) | 8 cm |
| Country of origin | China |
| Depth | 460 mm |
| Depth adjustment range | 66 - 398 mm |
| Desk thickness (max) | 8 cm |
| Desk thickness (min) | 1 cm |
| Distance to the wall (max) | 46 cm |
| Distance to the wall (min) | 12.8 cm |
| Feet | Yes |
| Feet colour | Black |
| Grommet mount desk thickness (max) | 4 cm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 7326909890 |
| Height | 763 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment range | 295 - 607 mm |
| Height adjustment type | Manual |
| Housing material | Steel |
| Master (outer) case gross weight | 18.4 kg |
| Master (outer) case height | 455 mm |
| Master (outer) case length | 435 mm |
| Master (outer) case net weight | 15.1 kg |
| Master (outer) case width | 220 mm |
| Maximum screen size | 68.6 cm (27") |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum weight capacity | 8 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 8 kg |
| Minimum screen size | 43.2 cm (17") |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Mounting | Clamp/Grommet |
| Mounting type | Desk |
| Number of displays supported | 2 |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Package depth | 105 mm |
| Package height | 440 mm |
| Package net weight | 4.6 kg |
| Package weight | 4.6 kg |
| Package width | 210 mm |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm 100 x 100 mm |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 4 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 84 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Swivel angle range | -90 - 90 |
| Swivelling | Yes |
| Tilt angle range | -30 - 90 |
| VESA mount included | Yes |
| Weight | 3.78 kg |
| Width | 888 mm |
| Width adjustment | 33.2 cm |
| Width adjustment range | 0 - 332 mm |
