









































Neomounts DS20-425BL2 Monitor arm with laptop holder 17-27" - space saving
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: NEWSTAR
- Κωδικός: WLONONWCRAKI2
- Βάρος(kg): 5.54kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.00cm x 23.30cm x 44.20cm
- EAN: 8717371449865
226,87€
Χωρίς ΦΠΑ: 182,96€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable | Yes |
| Adjustable depth | Yes |
| Angle of rotation | 360 |
| Cable management | Yes |
| Country of origin | China |
| Depth | 494 mm |
| Depth adjustment range | 66 - 398 mm |
| Desk thickness (max) | 8 cm |
| Desk thickness (min) | 1 cm |
| Distance to the wall (max) | 49.4 cm |
| Distance to the wall (min) | 16.2 cm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 7326909890 |
| Height | 611 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment range | 275 - 555 mm |
| Housing material | Steel |
| Master (outer) case gross weight | 17.1 kg |
| Master (outer) case height | 465 mm |
| Master (outer) case length | 473 mm |
| Master (outer) case net weight | 13.7 kg |
| Master (outer) case width | 250 mm |
| Maximum screen size | 68.6 cm (27") |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum weight capacity | 8 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 8 kg |
| Minimum screen size | 43.2 cm (17") |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Mounting | Clamp/Grommet |
| Mounting type | Desk |
| Number of displays supported | 1 |
| Package depth | 150 mm |
| Package height | 442 mm |
| Package net weight | 5.5 kg |
| Package type | Box |
| Package weight | 5.5 kg |
| Package width | 233 mm |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm 100 x 100 mm |
| Product colour | Black |
| Product type | Notebook & monitor arm |
| Products per master (outer) case | 3 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 63 pc(s) |
| Rotating | Yes |
| Swivel angle range | -90 - 90 |
| Tilt angle range | -30 - 90 |
| VESA mounting | Yes |
| Weight | 4.55 kg |
| Width | 966 mm |
| Width adjustment | 33.2 cm |
| Width adjustment range | 0 - 332 mm |
