





































Multibrackets M Deskmount Gas Spring Dual Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRMPE5
- Βάρος(kg): 7.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 57.00cm x 46.40cm x 13.80cm
- EAN: 7350073733286
230,35€
Χωρίς ΦΠΑ: 185,77€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Aluminium content weight | 3.34 kg |
| Angle of rotation | 360 |
| Cable management | Yes |
| Desk thickness (max) | 8.5 cm |
| Desk thickness (min) | 1 cm |
| Easy to install | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment range | 170 - 505 mm |
| Height adjustment type | Manual |
| Housing material | Aluminium Steel |
| Maximum screen size | 68.6 cm (27") |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum weight capacity | 18 kg |
| Metal packaging weight | 5.88 kg |
| Minimum screen size | 38.1 cm (15") |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Mounting | Clamp |
| Mounting type | Desk |
| Number of displays supported | 2 |
| Other metals content weight | 0 g |
| Package depth | 570 mm |
| Package height | 116 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 7.66 kg |
| Package width | 465 mm |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm 75 x 75 mm |
| Paper/cardboard packaging weight | 1.59 kg |
| Plastic packaging weight | 190 g |
| Product colour | Silver Black |
| Products per shipping (inner) case | 2 pc(s) |
| Shipping (inner) case gross weight | 16.2 kg |
| Shipping (inner) case height | 25 cm |
| Shipping (inner) case length | 59 cm |
| Shipping (inner) case width | 48 cm |
| Steel content weight | 2.54 kg |
| Tilt angle range | -90 - 90 |
| Weight | 5.88 kg |
