







B-Tech XL Heavy Duty Universal Flat Screen Wall Mount (VESA 1000 x 600)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRODZP
- Βάρος(kg): 1.38kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.00cm x 5.50cm x 19.00cm
- EAN: 5019318759079
197,34€
Χωρίς ΦΠΑ: 159,14€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth (max) | 2.45 cm |
| Distance to the wall (max) | 3.5 cm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 83024200 |
| Height | 653.8 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment type | Manual |
| Maximum screen size | 3.05 m (120") |
| Maximum VESA mount | 1000 x 600 mm |
| Maximum weight capacity | 200 kg |
| Minimum screen size | 165.1 cm (65") |
| Mounting type | Wall |
| Number of displays supported | 1 |
| Panel mounting interface | 1000 x 600 |
| Product colour | Black |
| Width | 1070 mm |
