








Νέο Προϊόν









Manhattan TV & Monitor Mount, Wall, Spring Arm, 1 screen, Screen Sizes: 17-32", Black, VESA 75x75 to 100x100mm, Max 8kg, Height Adjustable Swivel Arm (3 pivots), Lifetime Warranty
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Manhattan
- Κωδικός: WLONONWCRAFHJ
- Βάρος(kg): 1.86kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 20.00cm x 53.00cm
- EAN: 766623461610
67,51€
Χωρίς ΦΠΑ: 54,44€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Angle of rotation | 360 |
| Depth (max) | 52.1 cm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Height | 280 mm |
| Housing material | Aluminium Steel Plastic |
| Manual | Yes |
| Maximum screen size | 81.3 cm (32") |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum weight capacity | 8 kg |
| Minimum screen size | 43.2 cm (17") |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Mounting type | Wall |
| Number of displays supported | 1 |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm 75 x 75 mm |
| Product colour | Black |
| Swivel angle range | -90 - 90 |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -35 - 35 |
| Warnings | Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling. Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. Ensure that the holder is mounted on the correct wall/desk according to the manufact |
| Weight | 1.9 kg |
| Width | 114 mm |
