

















Manhattan TV & Monitor Mount, Desk, Double-Link Arms, 3 screens, Screen Sizes: 10-27", Black, Clamp Assembly, Triple Screen, VESA 75x75 to 100x100mm, Max 7kg (each), Lifetime Warranty
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Manhattan
- Κωδικός: WLONONWCRAFHZ
- Βάρος(kg): 26.16kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 34.00cm x 8.00cm x 152.00cm
- EAN: 766623461658
125,92€
Χωρίς ΦΠΑ: 101,55€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Angle of rotation | 180 |
| Cable management | Yes |
| Depth | 90 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Height | 548 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum screen size | 68.6 cm (27") |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum weight capacity | 21 kg |
| Minimum screen size | 33 cm (13") |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Mounting | Clamp |
| Mounting type | Desk |
| Number of displays supported | 3 |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm 75 x 75 mm |
| Product colour | Black |
| Tilt angle range | -45 - 45 |
| Warnings | Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling. Ensure that the holder is mounted on the correct wall/desk according to the manufacturer's instructions. Do not exceed the maximum user weight recommended |
| Weight | 6 kg |
| Width | 1316 mm |
